Macie dosyć nudnych, przewidywalnych i pospolitych rozwiązań? Cenicie kreatywność, oryginalność oraz perfekcję na najwyższym poziomie? Chcecie, aby wszystkie planowane wydarzenia były jedyne i niepowtarzalne, a ich Uczestnicy nie mogli doczekać się kolejnych? Jesteście w idealnym miejscu!

Galaxy Events to agencja eventowa, która doskonale wie, jak z niepozornych planów stworzyć niezapomniane przeżycie! Wieloletnie doświadczenie i praktyka, doskonale zgrany i przygotowany zespół, solidne zaplecze -€“ wszystko to pozwoliło zdobyć zaufanie i uznanie zadowolonych Klientów. Z każdą realizacją udowadniamy, że dokonali dobrego wyboru!

Nasza grupa powstała z myślą o najbardziej wymagających Klientach, którzy cenią sobie zawodowstwo, konkretność, profesjonalizm i najwyższą jakość. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, precyzyjnie i rzeczowo. Każda z imprez jest inna i każda wymaga tyle samo uwagi. Podejmiemy dowolne wyzwanie i gwarantujemy nasz wspólny, wielki sukces!

Serdecznie zapraszam
podpis-300x98

Sześć powodów, dlaczego warto z nami współpracować:

Doświadczenie
Wyobraźnia
Wysoka jakość
Bezpieczeństwo
Profesjonalizm
Konkurencyjne ceny
Doświadczenie

Realizacje projektów, wnikliwa obserwacja i różnorodność przeprowadzonych eventów pozwoliła nam na zdobycie kluczowej w tej branży wiedzy. Nasze doświadczenie pozwala przewidzieć rzeczy, które z pozoru nieistotne, w rezultacie odgrywają ogromną rolę. Bierzemy pod uwagę wszelkie możliwości, analizujemy najmniejsze szczegóły, ponieważ chcemy mieć pewność, że wszystko przebiegnie zgodnie z planem od początku do końca. Tutaj nie ma miejsca na przypadek. 100, 500, 1000, 5000 i więcej – zrealizujemy każde wydarzenie, bez względu na ilość osób.

Wyobraźnia

Doskonale wiemy, jak ważny jest pomysł i oryginalność w branży eventowej. Kreatywność i wyobraźnia daje olbrzymie możliwości, pozwala przekraczać granice i tworzyć rzeczy niezwykłe, spektakularne i niepowtarzalne. W połączeniu z wiedzą jest naszym punktem startowym przy każdym projekcie i z dumą ją wykorzystujemy. Regularnie odświeżamy bazę naszych pomysłów podążając za najnowszymi trendami. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Wysoka jakość

W doborze elementów każdego eventu kierujemy się tylko tym, co najlepsze. Słuchamy, analizujemy, doradzamy. Dokładnie badamy potrzeby i wymagania Klientów, aby stworzyć najlepszą koncepcję, otwarcie odradzając to, co niewłaściwe. Bardzo ważna jest dla nas jakość pod każdym względem. Przeciętność dla nas nie istnieje, a zgrany zespół zawsze znajdzie powód, aby było jeszcze lepiej.

Bezpieczeństwo

Dbamy o bezpieczeństwo naszych Gości, dlatego analizujemy wszystkie za i przeciw. Pracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi i zaufanymi podwykonawcami, którzy gwarantują udane realizacje. Jesteśmy czujni podczas realizacji i w razie potrzeby natychmiast reagujemy. Urządzenia oraz sprzęt obecny na naszych imprezach posiadają niezbędne atesty i pozwolenia. Jako profesjonaliści posiadamy polisę OC.

Profesjonalizm

Każdy projekt rządzi się swoimi prawami, jednak wszystkie mają wspólny mianownik – doskonałą organizację. Impreza musi być dopięta na przysłowiowy „ostatni guzik”. Od początku do końca jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów, którzy mogą na nas liczyć w każdej kwestii. Domeną grupy Galaxy Events jest rzetelność i profesjonalne podejście do tematu. Od szkicu po realizację działamy zawsze na najwyższym poziomie.

Konkurencyjne ceny

Jako jedna z niewielu agencji eventowych posiadamy własne zaplecze sceniczne, graficzne oraz techniczno-scenograficzne. Fakt ten nie tylko pozwala na stworzenie dowolnej aranżacji i dekoracji pod indywidualne zamówienie od podstaw, ale przede wszystkim faktycznie obniża koszty eventu. Wieloletnia współpraca z naszymi partnerami pozwoliła na uzyskanie najlepszych ofert dla naszych Klientów.